E-konsultacja

Informacje o zasadzie neurochirurgicznej konsultacji online
Po otrzymaniu wypełnionego formularza i załączonej dokumentacji otrzymają Państwo informację zwrotną o jej otrzymaniu na wskazany adres mailowy oraz poniżej - w miejscu formularza.

Opłatę w wysokości 130PLN należy wpłacić na poniższy rachunek bankowy uwzględniając w tytule przelewu "Opłata za e-konsultację [imię] [nazwisko]", co pozwoli na przyporządkowanie Państwa płatności do zgłoszenia.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Urbanowska
ul. Przyjaźni 34e/2
53-030 Wrocław

Credit Agricole Bank Polska S.A.
Numer konta: 84194010763109154700000000 

Opinię otrzymacie Państwo wraz z fakturą (w przypadku dokonania odpowiedniego wyboru w formularzu) w ciągu trzech dni roboczych od dokonanej wpłaty. Oferujemy Państwu możliwość uzyskania porady neurochirurgicznej poprzez pocztę elektroniczną.

Wyrażając zgodę na wysyłkę e-faktury na podany w formularzu adres mailowy, akceptują Państwo zapisy zgody na przesyłanie faktury w formie PDF. Zgoda - kliknij!

Zastrzegam, że porada ma charakter informacyjny, nie może być pełną poradą lekarską. W pełni wiarygodną, kompletną konsultację można uzyskać jedynie podczas osobistej wizyty.

Ważne techniczne uwagi:
W formularzu proszę o uwzględnienie danych personalnych oraz wiadomość zawierającą m.in. opis dolegliwości, a także dotychczas uzyskaną dokumentację medyczną (skany/zdjęcia badań, opinii itp.), a w szczególności zdjęcia, które pozwolą na udzielenie Państwu, jak najbardziej rzetelnej porady.

Instrukcja kompresji danych z badania zapisanego na płycie CD/DVD - kliknij!

Po wyborze przycisku "Wyślij zgłoszenie" prosimy o oczekiwanie na przeładowanie strony. Komunikat z potwierdzeniem lub o ewentualnych błędach pojawi się w miejscu formularza.